Mobirise website software

Aktuality

Eterko, ty háráš? Aneb na sever ve 2 dnech a 3 nocích

22. - 23. 8. 2017

Přinášíme nejnovější zprávy z Prahy.

Ačkoliv měla podle předchozích zkušeností Eterka hárat až koncem září/začátkem října, vymyslela to holka celé jinak. A tak nastala hurá akce, domlouvání v zaměstnání a noční přejezdy. Tento týden jsme se na otočku vypravili za Pandou do Švédska.

Každopádně rychlonávštěvu Švédska (a tentokrát i losa), jsme si opět moc užili. Sever je zkrátka nejkrásnější kus země na světě. Škoda jen, že to tentokrát bylo celé v takovém zrychleném tempu. Teda pro nás, Eterka s Pandou v žádném stresu ani presu nebyli a jsou to prostě úžasňáci, kteří jsou pro sebe jako stvoření a mají se doopravdy rádi. Jsou neskutečně milá a nerozlučná dvojka a jejich opětovné setkání bylo prostě dojemné. Zvládla bych se na ně dívat hodiny a hodiny.

Stihli jsme nakrýt, překrýt (stylově si pejsci vybrali za místo činu agility parkur ) a i nějaký ten výlet do okolních hustých zelených lesů. A viděli jsme opravdu zblízka losa. Teď už jen doufáme, že mise byla úspěšná.

Březnové novinky

3. března 2017

Za půl roku vyrážíme za Pandou!

Eterka nám právě dohárala a protože doteď zatím hárala vždy pravidelně po cca 7-8 měsících, dá se usuzovat, že další hárání vyjde na září. Předpokládám, že na cestu do Švédska krýt se vydáme na přelomu září/října. A moc doufám, že se holka netrefí do konání MS v agility v Liberci :-)

Potvrzeno: Eterka stále vidí jako ostříž

Dnešní kontrolní vyšetření očí (DOV) ukázalo, že Eterka je i v 6 letech prostá dědičných očních vad. Ostatní zdravotní vyšetření máme hotová již z dřívějška (nejnovější je z loňska rtg DKK a DLK).

Sezóna 2O17 se blíží!

A co nás letos ještě všechno čeká? V plánu máme agility kvalifikační závody na MR a s největší pravděpodobností i kvalifikačky na IMCU, ME a MS. Rádi tam koukáme na top týmy a sbíráme zkušenosti. Ale uvidíme… Také budeme pokračovat v plnění dalšího roku na obhájení pro titul A3 championa. A z větších závodů se chystáme již tradičně na Moravia Open, takový český svátek agility.

MO svátek agility a PRTů

Na Moravia open se letos chystá poměřit síly velká spousta agilitích parsonů ze všech možných koutů Evropy. A dorazí i velevážená návštěva až z dalekého Švédska. Anna s Pandou jsou na tyto české (moravské) letní závody také přihlášeni. Takže potenciální zájemci, jste více než vřele vítáni a máte jedinečnou šanci poznat Eterku i Pandu osobně naživo, nejen při agility.

Géčka v akci!

Naše psí holky z předchozího vrhu se také už aktivně účastní agility akcí. A budou k vidění jako doprovod na kvalifikačních závodech a mnoha dalších agi akcích. Takže máte příležitost vidět i prcky v akci :)